Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Barcelona fiton mes "dhunës" të Gattuzos, lë pas eleminimin dhe merr kryesimin në La Liga

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Barcelona fiton mes "dhunës" të Gattuzos, lë pas

Valencia dhe Barcelona kanë mbyllur me shifrat 0-1 takimin mes tyre. Një sfidë tepër e luftar pasi katalunasit e kishin të vështirë të gjenin golin në këtë takim. Valencia duket qartë që ka fituar shumë nga karakteri i eger i Gattuso

Goli i realizuar nga Lewandowski ka sjellë një nervozizëm të madh në fushën e lojës. Pak minuta nga fundi i takimit janë ndezur gjakrat ku shihet qartë një shtyrje e sulmuesit polak ka përfshirë dhe pjesën tjetër të ekipit.

VIDEO:

 

Përplasje mes lojtarëve

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga