Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

ZYRTARE/ Largohet nga Vllaznia pas 3 viteve, reagon Geralb Smajli

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Largohet nga Vllaznia pas 3 viteve, reagon Geralb Smajli
Geralb Smajli

Geralb Smajli zyrtarisht nuk do të jetë lojtar i Vllaznisë në sezonin e ardhshëm. Vetë mbrojtësi e ka bërë të ditur këtë fakt, teksa ka postuar në rrjetet sociale.

Smajli kujton 3 vitet e kaluara me fanellën kuqeblu duke treguar vlerësimin e tij. Kujtojmë se mbrojtësi i djathtë kishte fituar fanellën e titullarit dhe ishte element kyç te Vllaznia. Këto të fundit kanë prezantuar si zëvendësues Erdenis Gurishtën.

Postimi i Geralb Smajlit:

“Pershendetje te gjitheve tifoza te Vllaznise jam i detyruar te ju njoftoj per largiminin tim nga ekipi zemres Vllaznia.

29.06.2021}{29.06.2024} keto jane tre vite plot emocion dhe dashuri, isha i vogel kur i lutesha zotit per nje debutim me Vllaznine dhe zoti ma realizoj dhe i jam falenderues.

I jam mirnjohes te gjitheve duke vazhduar nga presidentin  Alban Xhaferri, trajnereve qe kan punuar me to shokeve te ekipit dhe gjithe punetoret e klubi,dhe me ne krye ultrasve dhe tifoza shkodran per dashurine qe kane per ekipin, shpresoj qe nje dite te rikthehem te gjej nje Vllazni kampione sic e meriton sepse fanella Vllaznise behet me djers dhe gjak por asnjeher me turp falimderit”.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga