Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

ZYRTARE/ Largim i papritur nga Vllaznia, portieri i jep lamtumirën klubit shkodran

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Largim i papritur nga Vllaznia, portieri i jep lamtumirën klubit
 

Jurgen Mehidri nuk do të jetë portier i Vllaznisë për sezonin e ardhshëm. 26-vjeçari ka njoftuar “divorcin” me klubin shkodran përmes rrjeteve sociale.

Ky largim duket i papritur dhe pse Vllaznia kishte njoftuar më parë afrimin e portierit Aron Jukaj nga Akademia. Kujtojmë se Mehidri u bë pjesë e Vllaznisë para 1 viti, kur mbylli aventurën me Korabinë.

Te klubi shkodran e nisi 7 herë si titullar në Superiore. Në 3 prej ndeshjeve e mbajti portën e paprekur.

“Faleminderit”, shkruan Mehidri në rrjetet sociale. Postimin e tij e shoqëron me disa nga momentet më të bukura te kuqeblutë.

ZYRTARE/ Largim i papritur nga Vllaznia, portieri i jep lamtumirën klubit
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga