Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

ZYRTARE/ Erion Hoxhallari nuk humb kohë, ish-kapiteni i Tiranës firmos në Varshavë

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Erion Hoxhallari nuk humb kohë, ish-kapiteni i Tiranës firmos
Erion Hoxhallari

Erion Hoxhallari ka zgjedhur skuadrën e Polonia Warsaw për të vazhduar karrierën e tij. Ish-kapitenin e Tiranës do e shohim në ligën e dytë të futbollit polak.

28-vjeçari luajti sezonin e fundit me Tiranën. Te bardheblutë fitoi shiritin e kapitenit dhe ishte titullar i padiskutueshëm.

Me fundin e sezonit palët vendosën të ndajnë rrugët. Më parë Hoxhallari ka luajtur jashtë dhe për ekipin e UTA Arad në Rumani.

ZYRTARE/ Erion Hoxhallari nuk humb kohë, ish-kapiteni i Tiranës firmos
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga