Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

ZYRTARE/ Fanellat e kampionëve, Egnatia prezanton uniformat e reja

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Fanellat e kampionëve, Egnatia prezanton uniformat e reja
Egnatia

Egnatia vazhdon përgatitjet për sezonin e ri. Puna te rrogozhinasit vazhdon e intensitet, pasi do të marrin pjesë për herë të parë në Champions League.

Përveç afrimeve dhe rinovimeve me lojtarë të rëndësishëm, klubi ditën e sotme ka prezantuar edhe fanellat zyrtare. Te Egnatia u kanë qëndruar besnikë ngjyrave bazë të skuadrës që është e jeshilja dhe bardha.

Kujtojmë se me 18 qershor do të hidhet shorti për turin e parë të Champions League. Rrogozhinasit ndodhen në vazon e jo favoritëve, teksa pritet të përballën me një kundërshtar më të fortë në letër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KFEgnatia (@egnatia.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga