Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Vllaznia e mori si më të mirin nga Erzeni, Kahrimanovic flet para ndeshjes në Conference League

Shkruar nga NEWSPORT
Vllaznia e mori si më të mirin nga Erzeni, Kahrimanovic flet para
Amir Kahrimanovic


Amir Kahrimanovic u mor nga Vllaznia si më i miri i Erzenit. Mesfushori bëri mirë sezonin e fundit dhe pse shijakasit ranë nga kategoria. 25-vjeçari shënoi 6 gola në Superiore dhe dhuroi 3 asiste.

Së fundmi ka folur për ndeshjen me Valur. Kujtojmë se skuadra islandeze është pikërisht rivali i shkodranëve për turin e parë të Conference League.

“Po stërvitemi fort dhe intenisivisht. Po përgatitemi që kur të vijë dita e ndeshjes ndaj Valur, të jemi në formën më të mirë të mundshme. Ne do të japim gjithçka në atë ndeshje dhe gjithçka më pas varet nga Zoti”, shprehet Kahrimanovic.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga