Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

VIDEO/ Në pritje të kundërshtarit, te Partizani relaksohen para hedhjes së shortit të Conference League

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Në pritje të kundërshtarit, te Partizani relaksohen para
Lojtaret e Partizanit

Në Nyon të Zvicrës në orën 16:00 do të hidhet shorti pr Conference League. Partizani pret të mësojnë kundërshtarin e tyre në turin e parë të këtij turneu.

Por teksa pritet të mësohet se kush do të jetë rivali, te “demat” ka kohë edhe për pak relaks. Siç dihet kryeqytasit kanë zbarkuar në Pogradec, ku për disa ditë do të zhvillojnë minifazën përgatitore për pjesëmarrjen në onference League.

Pikërisht ditën e sotme stafi ka vendosur që lojtarët të relaksohen. Në një video të publikuar në rrjetet sociale nga klubi shihen futbollistët që fusin këmbët në ujë dhe që në grup ka mjaft harmoni. Një mënyrë kjo nga Orges Shehi që pas ngarkesës dhe stërvitjeve intensive në Tiranë ka menduar t’u japë lojtarëve disa orë relaksi për të rifituar energjitë.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga