Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

U largua nga Vllaznia, zbulohet e ardhmja e 26-vjeçarit

Shkruar nga NEWSPORT
U largua nga Vllaznia, zbulohet e ardhmja e 26-vjeçarit
Vllaznia

Jurgen Mehidri do e vazhdojë karrierën e tij te Besa. Futbolli në Shqipëri raporton se 26-vjeçari do i bashkohet kavajsve, pasi u largua nga Vllaznia.

Kujtojmë se Besa ka një projekt që synon Superioren. Mirel Josa ka marrë drejtimin e skuadrës dhe prej atëherë janë zyrtarizuar disa lojtarë.

Mehidri bëri mjaft mirë me Vllazninë në ndeshjet kur u aktivizohet. Gjatë 8 ndeshjeve të Superiores, nuk pësoi gol në 3 prej tyre.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga