Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Tirana “tremb” Partizanin, bardheblutë marrin zemër me Erbim Fagun

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana “tremb” Partizanin, bardheblutë marrin zemër me
Partizani - Tirana

Tirana ka formën më të mirë në 5 ndeshjet e fundit të Superiores. Bardheblutë numërojnë 10 pikë duke marrë dhe vendin e katërt, që të çon në “Final 4”.

Partizani, që është kundërshtari i radhës, ka grumbulluar vetëm 5 pikë. Të kuqtë kanë arsye përse të tremben, pasi bardheblutë po gëzojnë formën më të mirë këtë sezon.

Erbim Fagu po bën mjaft mirë aktualisht. Derbi luhet ditën e diel ora 19:00. “Air Albania” pritet të jetë i mbushur, ndërsa ky takim do vendosë shumë për fatin e të dyja skuadrave.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga