Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Tirana me “fytyrë” të re, Bledi Shkëmbi “shtrydh” ekipin në Ohër

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana me “fytyrë” të re, Bledi Shkëmbi
Bledi Shkembi

Tirana e sezonit të ri do jetë krejtësisht tjetër nga edicioni që kaloi. Pjesa më e madhe e titullarëve është larguar dhe bardheblutë janë përforcuar me elementë të rinj që kanë bërë mirë.

Në krye është Bledi Shkëmbi që po “shtrydh” ekipin në Ohor. Kryeqytetasit zhvillojnë nga 2 seanca stërvitore në ditë.

Kështu po merret ngarkesa maksimale. Kujtojmë se miqësorja e parë në Maqedoninë e Veriut u luajt kundër Shkëndijës së Tetovës dhe u humb 1 me 0.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga