Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Synojnë titullin e dytë rresht, Partizani kërkon ndihmën e tifozëve: Vetëm së bashku mund t’ia dalim

Shkruar nga NEWSPORT
Synojnë titullin e dytë rresht, Partizani kërkon ndihmën e
Partizani dhe tifozet

Kryeqyteti prej ditësh “gumëzhin” për shkak të finales së “Final – Four”. Partizani ndaj Egnatias do të synojë të shkruajë historinë në futbollin shqiptarë, teksa në “Air albania” do të tentojë titullin e dytë rresht.

Një ndeshje mjaft delikat dhe shumë e rëndësishme për kryeqytetasit, që dëshirojnë të mbajnë medaljet e kampionat edhe në këtë sezon. E sigurisht në sfida të tilla mbështetja e tifozëve është shumë e rëndësishme, madje janë lojtari i 12-të për ekipin.

Klubi i kuq ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku u rikujtoj lojtarëve tribunat ku mund të pozicionohen. Ndër të tjera shkruan se vetëm së bashku mud t’ia dalin të fitojnë sërish titullin.

“Vetëm së bashku mund t’ia dalim . . .

Abissnet Superiore/ Finale

Sektorët e rezervuar për tifozerinë e kuqe

 Partizani do të ketë në dispozicion Tribunat:  N, Ë101, Ë102, Ë103

mund t’i gjeni online në ebileta.al

 https://al.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

në pikat e biletarive fizike pranë ???? stadiumit "Air Albania" dhe "Selman Stermasi”, thuhet në postim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga