Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Skënderbeu nuk “ngopet” me shitjet, mesfushori i korçarëve drejt transferrimit në Itali

Shkruar nga NEWSPORT
Skënderbeu nuk “ngopet” me shitjet, mesfushori i
Skenderbeu

Vazhdon të ketë lëvizje në dalje te Skënderbeu. Korçarët janë shumë afër shitjes së radhës. Këtë herë Mario Rabiu me shumë gjasa do të largohet nga “Ujqërit e Dëborës”.

24-vjeçari bëri një sezon fantastik në Superiore, teksa ka tërhequr vëmendjen e ekipeve jashtë Shqipëria. Për nigerianin ka interesime nga ekipe që luajnë në Serie B në Itali. Në fakt për Rabiu do të ishte një rikthim në Itali, pasi në të kalaurën ka mbajtur veshur fanellën e Modena, Grosseto dhe Viterbese.

Aktualisht ende nuk është bërë e ditur se pëer cilën skuadër bëhet fjalë, teksanë ditët në vazhdim pritet të mësohet më shumë për të.

Skënderbeu nuk “ngopet” me shitjet, mesfushori i
Mario Rabiu

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga