Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

PROMO SPECIALE/ Nga turma e kuqe, përmbysja në derbi dhe festa e Skukës me Guerrilsat. Partizani është gati! (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
PROMO SPECIALE/ Nga turma e kuqe, përmbysja në derbi dhe festa e
Montazh i Newsport/ Partizani, Guerrils, Skuka, Cara

Jemi në atmosferën e derbit dhe skuadrat po i japin fund përgatitjeve në të gjitha aspektet për të qenë gati për fërshëllimën e parë. Tirana dhe Partizani përballen për herë të 4-të këtë sezon në një duel që do të nxjerrë verdikte në përfundim të 90 minutëshit.

Tirana ka qenë mjaft aktive në promovimin e superndeshjes, por as ‘Demat’ nuk mbeten pas. Klubi ka realizuar një promo speciale më pak se 24 orë para sfdiës ku përfshin disa momonete të veçanta nga derbit e këtij sezoni që kanë folur totalisht për ta.

Nga turma e kuqe që marshon drejt Air Albanias, te goli i Tedi Carës poshtë këmbëve të portierit në përmbysjen ndaj Tiranës dhe festa e Skukës me logon e Guerrilsave, një video që sigurisht është mjaft emocionuese për dashamirësit e kuq.

Partizani është gati për derbi!

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga