Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

“Pranë nesh edhe në ndeshjet e mbetura të sezonit”, Vllaznia u ‘premton’ tifozëve trofeun: Në fund festojmë të gjithë sëbashku

Shkruar nga NEWSPORT
“Pranë nesh edhe në ndeshjet e mbetura të sezonit”,
Tifozët e Vllaznisë

Partizani – Vllaznia ishte supersfida e javës ës ë30-të të Superiores, sfidë që u zhvillua në “Air Albania”, por nuk pati fitues. Dy ekipet u ndanë në barazim 0-0 mes tyre. Shkodranët largohen nga kryeqyteti vetëm me 1 pikë.

Në shkallët e stadiumit nuk mungoi mbështetje e tifozëve për kuqeblutë. “Vllaznit” ishin të shumtë në numër dhe për këtë klubi ka menduar t’i falenderojë. Ndër rreshta u kanë “premtuar” atyre trofeun, ndërsa kërkojnë edhe mbështetjen e tyre deri në fund të këtij sezoni.

“Ashtu si çdo herë tjetër, edhe mbrëmë në ndeshjen ndaj Partizanit, ata ishin aty. Për të mbështetur Vllazninë, skuadrën e tyre të zemrës, në një përballje shumë interesante të kampionatit. Dhe me siguri që do të jenë pranë saj edhe në ndeshjet e mbetura deri në fund të këtij sezoni dhe në fund të gëzojmë të gjithë sëbashku”, ka shkruar klubi kuqeblu.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga