Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Para ndeshjes me Italinë, Eros Grezda bën tifo për rivalët e Kombëtares (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT
Para ndeshjes me Italinë, Eros Grezda bën tifo për rivalët e
Eros Grezda

Eros Grezda ka postuar një foto në rrjetet sociale ku tregon mbështetjen e tij për Kroacinë. Këto të fundit po luajnë kundër Spanjës, ndeshje e vlefshme për Euro 2024.

Të dyja skuadrat janë rivale të Kombëtares shqiptare. Djemtë kuqezi ndërkohë zbresin në fushë prej orës 21:00 në përballjen me Italinë.

Kujtojmë se këto skuadra pozicionohen në grupin B. Vendi i parë dhe i dytë sigurojnë kualifikimin për më tej, ndërsa 4 më të mirat nga 6 vendet e treta arrijnë po ashtu të kualifikohen.  

Para ndeshjes me Italinë, Eros Grezda bën tifo për rivalët e
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga