Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Orges Shehi lë Partizanin, të kuqtë gati për t’u zhvendosur para Conference League

Shkruar nga NEWSPORT
Orges Shehi lë Partizanin, të kuqtë gati për t’u
 

Orges Shehi do të jetë i pranishëm nesër në Dortmund. Tekniku i Partizanit ka konfirmuar se do të mbështesë kombëtaren e Shqipërisë kundër Italisë në kuadër të Euro 2024.

Kështu drejtimin e stërvitjes do ta ketë Artan Karapici për të paktën 1 ditë. Të dielën do të kthehet sërish në Tiranë. Kujtojmë se Partizani po vijon me përgatitjet për turin e parë të Conference League.

Të kuqtë zhvendosen në Pogradec nga e hëna, për shkak të kushteve klimaterike. Atje kanë programuar dhe 3 sfida miqësore.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga