Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Largimi i 8 nga Tirana, titullari ndan rrugët me bardheblutë

Shkruar nga NEWSPORT
Largimi i 8 nga Tirana, titullari ndan rrugët me bardheblutë
Tirana

Liridon Latifi mund të konsiderohet i larguar nga Tirana. Dhe pse mungon zyrtarizimi, sulmuesi nuk ka qenë asnjë ditë i pranishëm në stërvitje dhe gjatë kësaj kohe klubi ka qenë në negociata për zgjidhjen e kontratës.

30-vjeçari ishte prej 1 viti pjesë e Tiranës, teksa ia doli të shënojë 7 gola dhe japë 2 asiste në Superiore. Latifi bëhet kështu largimi i 8 nga Tirana.

Kujtojmë se më parë janë zyrtarizuar Hoxhallari, Najdovski, Patrick, Abazaj, Deliu, Lushkja dhe Lulaj. Bardheblutë në anën tjetër kanë punuar me afrimin e elementeve të rinj.

Largimi i 8 nga Tirana, titullari ndan rrugët me bardheblutë
Liridon Latifi

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga