Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Egnatia i 'shkurorzoi' në mes të Tiranës, reagon Partizani në rrjetet sociale

Shkruar nga NEWSPORT
Egnatia i 'shkurorzoi' në mes të Tiranës, reagon
Partizani - Egnatia

Partizani nuk ia doli të kalonte “pengesën” e fundit për titullin kampion. “Demat” u mposhten 0-1 në “Air Albania” nga Egnatia, me rrogozhinasit që iu rrëmbejnë kurorën.

Një humbje që dhemb për kryeqytetasit të cilët nuk ia dolën të fitojnë titullin e dytë rresht dhe të barazonin Dinamon. Pas humbjes klubi i kuq ka reaguar në rrjetet sociale.

Kryeqytetasit kanë postuar një foto gjatë ndeshjes, ku tregohet rezultati. Ndërkohë e kanë shoqëruar me “Përjet me ty Partizan”.

Të kuqtë humbasin kështu mundësinë për të fituar milionat dhe për të përfaqësuar Shqipërinë në Champions League. Tashmë ekipi i Orges Shehit duhet të kënaqet mevendin e dytë dhe pjesmarrjen në Conference League.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga