Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

50 mijë euro për Vllazninë, lojtari i Kombëtares mbush arkën e shkodranëve

Shkruar nga NEWSPORT
50 mijë euro për Vllazninë, lojtari i Kombëtares mbush
Vllaznia

Largimi i Geralb Smajlit nga Vllaznia mund të quhet i kryer. Dhe pse kuqeblutë këmbëngulin për të rinovuar kontratën, mbrojtësi duket i vendosur për të ardhmen.

Gjithsesi 22-vjeçari nuk do largohet pa sjellur përfitim te Vllaznia. Secili klub që do fitojë shërbimet e tij duhet të paguajë 50 mijë euro.

Kjo shifër shkon si taksë formimi për Vllazninë. Kujtojmë se Smajli aktivizohet dhe me ekipin e Shpresave të Shqipërisë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga