Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Tragjedi për Roberto Firminon, babai i ndërron jetë pas atakut kardiak

Shkruar nga NEWSPORT
Tragjedi për Roberto Firminon, babai i ndërron jetë pas atakut

Një lajm i rëndë ka mbërritur për Roberto Firminon teksa babai i tij ka ndërruar jetë ditën e sotme. Ish-sulmuesi i Liverpool humbet babain në moshën 62-vjeçare në një ngjarje tragjike.

Jose Roberto Cordeiro de Oliveira pësoi atak kardiak në zemër të shtunën në mbrëmje, ndërsa ishte në Dubai me pushime së bashku me familjen e tij.

Sulmuesi i Al Ahli ishte i vetmi që nuk ishte i pranishëm në Dubai dhe tani do të rikthehet në vendlindjen e tij në Brazil për të përcjellë trupin e pajetë të babait të tij të ndjerë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga