Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Të preferuarit e shqiptarëve, Jasir Asani mirëpret Luiz Ejllin në Shkup

Shkruar nga NEWSPORT

Luiz Ejlli dhe Jasir Asani janë padyshim dy prej personazheve më të dashur për shqiptarët. I pari u ‘vodhi’ zemrat në Big Brother falë karakterit të tij të veçantë, ndërsa i dyti ‘marrosi’ të gjithë me supergolat e tij me Kombëtaren shqiptare.

Ditën e sotme, Jasir Asani ka mirëpritur Luiz Ejllin në Shkup, vendin e tij të lindjes dhe kanë drekuar sëbashku në një nga restorantet e qytetit. “Mirëserdhe në Shkup vëlla”, shkruan sulmuesi në rrjete sociale teksa ndan një foto me këngëtarin në Instagram.

Dyshja vijon të jetë në qendër të vëmendjes në fushat e tyre me Luizin që po korr suksese edhe pas daljes nga Big Brother, ndërsa Asani pritet të bëjë kalimin e madh në një nga kampionatet më të forta të Europës.

[caption id="attachment_715347" align="alignnone" width="519"]Luiz Ejlli dhe Jasir Asani Luiz Ejlli dhe Jasir Asani[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga