Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ Rey Manaj sërish protagonist, bomberi kuqezi ‘gatuan’ golin e fitores në derbin shqiptar

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Rey Manaj sërish protagonist, bomberi kuqezi ‘gatuan’
Rey Manaj

Rey Manaj kthehet sërish si protagonist në Turqi. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare sapo ka dhuruar një asist në ndeshjen përballë Istanbulspor.

Në minutën e 54-të, bomberi lushnjar ‘gatoi’ golin e 3-të dhe të qetësisë për Sivasspor. Manaj shkon në kuotën e 3 asisteve, ndërsa ka shënuar plot 22 gola këtë sezon.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga