Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Shihet si e ardhmja e Kombëtares, FSHF mesazh sulmuesit kuqezi

Shkruar nga NEWSPORT
Shihet si e ardhmja e Kombëtares, FSHF mesazh sulmuesit kuqezi
Marvin Çuni dhe Ernest Muçi

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 23-të. Lojtari që aktivizohet e Frosinone në Itali, shihet si e ardhmja e Shqipërisë. Ndërsa në këtë ditë të veçantë të tijën, Federata Shqiptare e Futbollit e ka uruar.

“Sot i urojmë ditëlindjen e 23-të sulmuesit të Kombëtaresm Marvin Çunit. Gëzuar ditëlindjen Marvin”, është urimi i bërë nga FSHF-ja për sulmuesin kuqezi.

Kujtojmë që Çuni ka zhvilluar 1 ndeshje me Kombëtaren A, ndërsa 6 të tjera i ka luajtur me ekipin U19, me të cilët ka gjetur edhe 2 herë rrugën e rrjetës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga