Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

EPIKE/ Naser Aliji i bashkohet 'memeve', ndan foton me Modric dhe shkruan: Me legjendën Amir Abrashi

Shkruar nga NEWSPORT
EPIKE/ Naser Aliji i bashkohet 'memeve', ndan foton me Modric dhe
Luka Modric dhe Naser Aliji / Amir Abrashi

Gati një muaj më parë, kur u publikua lista e Kombëtares shqiptare në Euro 2024, në rrjete sociale u bë viral një gafë e gazetares Viola Spiro ku krahasonte Amir Abrashin me ikonën e futbollit, Luka Modric.

Fjala e saj mori ‘dhenë’ në rrjete sociale ku u krijuan meme pafund të cilat duket se kanë prekur direkt edhe lojtarët e Kombëtares. Mbrojtësi Naser Aliji në Instagramin e tij ka ndarë një foto me legjendën kroate Luka Modric pas ndeshjes me Kroacinë.

Në diçiturë ai shkruan: Me legjendën Amir Abrashi. Komentet janë të shumta që ‘gajasen’ nga gjetja gjeniale e Alijit. Nuk mungon as vetë Abrashi i cili komenton disa emoji duke qeshur, njëjtë si Gjasula e Ramadani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Naser Aliji (@naseraliji)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga