Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

ZYRTARE/ Klea Verri rinovon me Tiranën, e dashura e Ernest Muçit bardheblu edhe për 1 sezon

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Klea Verri rinovon me Tiranën, e dashura e Ernest Muçit
Ernest Muci dhe Klea Verri

Klubi shumësportësh Tirana ka nisur fushatën e rinovimeve për lojtaret që mbajtën një peshë të rëndësishme këtë sezon.

Në ekipin e basketbollit për vajza, u rinovuan kontratat e kapitenes Aida Palko dhe ‘MVP’ të sezonit të kaluar, Enisa Qosja. Rradha është për një tjetër protagoniste të parketit.

Klea Verri mbetet bardheblu dhe rinovon kontratën e saj edhe për një tjetër sezon. Basketbollistja, e cila është edhe e dashura e futbollistit të Kombëtares, Ernest Muçi, ka firmosur zgjatjen e bashkëpunimit dhe do të vijojë të jetë pjesë e rëndësishme edhe këtë sezon.

Ajo ka lënë pas dëmtimin e rëndë që pësoi sezonin e fundit dhe do të jetë plotësisht gati për të ndihmuar Tiranën drejt arritjes së objektivave.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klubi Sportiv Tirana (@klubisportivtirana)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga