Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

"Sky" – Domenico Berardi tek Interi?

Shkruar nga NEWSPORT
"Sky" – Domenico Berardi tek Interi?

Jo vetëm Alfred Duncan dhe Acrebi janë nën "shënjestrën" zikaltër. Në drekën ndërmjet Sassuolos dhe Interit janë kërkuar informacione edhe për Domenico Berardi.

Këtë gjë e konfirmon "Sky Sports", e cila tregon se mundesitë që zikaltërit të blejnë lojtarin janë shumë të vogla sepse Berardi është në pronësi të Juventusit, pavarsisht se ndodhet tek Sassuolo aktualisht. Dëshira e lojtarit është Interi duke qenë se ka qenë tifoz që i vogël, por në raste të tilla dëshira vendos pak.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga