Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

MAQEDONIA

Shkëndija kampione dhe jashtë fushe, ja ç'bën për fëmijët në nevojë

Shkruar nga NEWSPORT
Shkëndija kampione dhe jashtë fushe, ja ç'bën

Në prag të festave të fundvitit, skuadra e Shkëndijës, nën menaxhimin e kompanisë "Ecolog" ka dhuruar disa momente të lumtura për fëmijët në nevojë pranë qendrës Ditore në Tetovë "Lira".

Skuadra e shqiptarëve të Maqedonisë i ka dhuruar disa dhurata  simbolike, duke qenë pranë festave të fundvitit. Mevlan Murati, Egzon Bejtullari dhe Besir Nuhiu kaluan disa momente argëtuese së bashku me fëmijët, duke i bërë ata të ndihen pjesë e familjes së madhe të Shkëndijës.

 

Tags:

MAQEDONIA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga