Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

U sha me rob shpie me "Fanatic's", sot iu shpreh dashurinë

Shkruar nga NEWSPORT

Kur ishte pjesë e Tiranës ai ka qenë përgjegjës për golat e pësuar në disa takime derbi, ku u fajësua nga tifozët dhe u kërkua largimi i tij. Madje, brenda skuadrës ai pati edhe sherre, të cilat i pasqyroi në faqen e tij në "Facebook", duke u irrituar me drejtuesit edhe tifozët, po ashtu edhe stafin teknik.

Flasim për Stivi Frashërin, i cili është sharë me tifozët bardheblu, por sot ai ka qenë në "Elbasan Arena" për të parë derbin kundër Partizanit, ndërsa shihet që është ulur në sektorin e Tiranës. Për më tepër, ai shkrep një foto kundrejt "fanatic's", ku i shton dixhiturën: "Një jetë bardheblu". Nuk dihet pse e ka bërë Frashëri këtë gjë, por ndoshta mund të jenë shenja pendese për çfarë ka ndodhur.

stivi-bardheblu

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga