Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Një modele hot për Ronaldon para Francës

Shkruar nga NEWSPORT

Cristiano Ronaldo ka kaluar pushime fantastike përpara "Euro 2016". Ylli portugez u pa i shoqëruar në një jaht nga një bukuroshe, me të cilën kaloi disa momente të bukura.  Mediat e huaja kanë zbuluar edhe emrin e saj, teksa bëhet fjalë për super modelen kolumbiane Paula Suarez. Ajo në fakt nuk është aspak e panjohur, pasi numëron 350 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram, ndërkohë që përflitet se është në një romancë me yllin portugez.

[caption id="attachment_507" align="alignright" width="500"]ronldo dhe suarez Ronaldo dhe modelja Suarez duke kërcyer në Jaht[/caption]

31-vjeçarit i duhej pak relaks para një Europiani shumë impenjativ. Ndërkohë që pasi ka mbyllur pushimet e nxehta, Cristiano është bashkuar me skuadrën në stërvitje duke pozuar fillimisht me shokët e skuadrës të cilët i kanë uruar mirëseardhjen.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga