Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Një lojtar japonez për Flamurtarin

Shkruar nga NEWSPORT
Një lojtar japonez për Flamurtarin

Për kuqezinjtë ka nisur merkato. Sot skuadra e trajnerit Gugash Magani ka bërë afrimin e radhës, bëhet fjalë për një mesfushor japonez. Ai është Masaki Iinuma dhe ka luajtur në kampionatin malazez me Sutjeskën. Në karrierën e tij ai është aktivizuar edhe me Mogren. Ka shënuar 3 gola në sezonin e fundit, ndërsa është vetëm 23 vjeç dhe luan në pozicionin e organizatorit.

Lojtari është aktualisht në Vlorë, ndërsa marrëveshja mes palëve është drejt mbylljes. Menaxherët e futbollistit dhe drejtuesit e Flamurtarit po diskutojnë detajet e fundit të kontratës, ndërsa ai do t’i bashkangjitet kuqezinjve në stërvitje ditën e nesërme.

https://www.youtube.com/watch?v=l48sDiekAXQ

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga