Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Teuta presion Tiranës 30 minuta para ndeshjes në "Niko Dovana"

Shkruar nga NEWSPORT
Teuta presion Tiranës 30 minuta para ndeshjes në "Niko

Teuta-Tirana do të jetë një nga 5 takimet e kësaj jave të parë të Superiores, ndeshje që do të luhet në "Niko Dovana" në orën 19:00.

"Djemtë e detit" do të kërkojnë tri pikët në këtë sfidë të parë të sezonit, ndërsa në një foto të publikuar pak rreth 1 orë më parë në faqen zyrtare të klubit të Teutës në Facebookut, shihen lojtarët e skuadrës bregdetare duke drekuar, ndërsa në mbishkrimin e fotos shkruhej: Të bashkuar për tri pikët e para. Forca Teuta!

Skuadra durrsake ka nisur të tregojë "muskujt" para takimit, ndonëse për momentin vetëm në Facebook, ndërsa pritet që kjo përballje të jetë shumë interesante dhe të dhurojë spektakël në fushën e blertë dhe në tribunat ku do të vendosen tifozëritë përkatëse.

[gallery columns="1" size="full" ids="33767"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga