Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Në pritje të ëmbël, partnerja e Neymar pushon në vendin përrallor (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT

Partnerja e lojtarit të PSG-së Neymar ka zgjedhur Bruna Biancardi ka zgjedhur ishullin e Mykonos për të kaluar disa ditë pushime.

Bukuroshja, e cila tashmë është në pritje të ëmbël, së bashku me shoqet e saj po shijojnë dielllin, detin dhe ushqimet fantastike atje.

29 vjeçarja ka publikuar disa foto dhe video nga vendi përrallor. Pak kohë më parë Biancardi dhe Neymar njoftuan se janë në pritje për t’u bërë prindër. Ky i fundit është edhe babai i 11-vjeçarit Davy Luca nga lidhja e tij e mëparshme me Carolina Dadas.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga