Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

MOSHAT (U17-U19)

SKANDALOZE/ Tjetër sherr te moshat, ‘kërcet’ grushti në ndeshjen Erzeni – Partizani

Shkruar nga NEWSPORT
SKANDALOZE/ Tjetër sherr te moshat, ‘kërcet’ grushti
Sherri ne ndeshjen Erzeni - Partizani/ U21

Pak javë kanë kaluar nga sherri në ndeshjen e moshve U19 mes Partizanit dhe Vllaznisë në ‘Arenën e Demave’ dhe Komisioni Disiplinës pranë FSHF mori masa të rënda për protagonistët.

Skenat e turpshme rikthehen sërish në kampionatin U21 në ndeshjen Erzeni – Partizani në stadiumin ‘Tofik Jashari’ në Shijak.

Ndeshja u mbyll në barazim 2-2 dhe ngjarja ndodhi në përfundim të sfidës ku plasën grushtet e të sharat mes lojtarëve si dhe disa personave të tjerë të pautorizuar për të hyrë në fushë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga