Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

Momente të vështira për Ilir Dajën, Ballkani qëndron pranë “arkitektit” të skuadrës

Shkruar nga NEWSPORT
Momente të vështira për Ilir Dajën, Ballkani qëndron

Një lajm i trishtë tronditi sot familjen e Ilir Dajës. Trajneri i Ballkanit njoftoi se nëna e tij u nda nga jeta ditën e sotme dhe nesër(25 mars) bëhet varrimi i së ndjerës në varrezat e Tufinës.

Ballkani ka treguar solidaritet me trajnerin Daja, që është dhe “arkitekti” i tyre prej më shumë se dy vitesh. Daja prej ditësh ndodhej në Tiranë, në ato që do të ishin ditët e fundit të njeriut të tij të shtrenjtë.

Postimi i Ballkanit:

“Me pikëllim të thellë kemi pranuar lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së trajnerit tonë, Ilir Dajës. Në këto momente të vështira për ta, qëndrojmë me familjen Daja dhe ndajmë dhimbjen e përbashkët. Shpirti i të ndjerës u prehtë në paqe!”

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga