Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Merkato/ Santon, mes Cagliarit dhe Crystal Palace

Shkruar nga NEWSPORT
Merkato/ Santon, mes Cagliarit dhe Crystal Palace

Cagliari dëshiron të ndërhyjë edhe në mbrojtje. Idea është Davide Santon i Inter-it, që i intereson shumë. Problemi është rroga shumë e lartë duke parë financat e klubit nga Sardenja, por jo peër disa klube të Premier League që janë pas lojtarit.  Crystal Palace është më e interesuar se të tjerat ër shërbimet e mbrojtësit Italian.

Në Itali, gjithashtu edhe Sampdoria kishte menduar për lojtarin, por problemi është i njëjti si me Cagliarin.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga