Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EUROPA LEAGUE

Mbrojtësi i Skënderbeut zbulon strategiinë anti-Dinamo: Kështu fitohet ndeshja

Shkruar nga NEWSPORT
Mbrojtësi i Skënderbeut zbulon strategiinë anti-Dinamo:

Para ndeshjes me Dinamon është mbajtur konferenca për shtyp nga ana e klubit të Skënderbeut.

Në konferencën për shtyp, ka qenë i pranishëm dhe mbrojtësi i korçarëve, Kristi Vangjeli.

I pyetur sesi Skënderbeu mund ta fitojë këtë sfide, Vangjeli është shprehur:

"Duhe të mos pësoë gol, te paktën pjesën e parë.

Për ne do të ishte mirë të ruanim barazimin thuajse deri afër fundit dhe atëherë të shënonim dhe të merrnim tre pikët që na duhen.

Është një kundërshtar i fortë, por ne kemi bërë përgatitjet e duhura për të luajtur si të barabartë", ka thënë Vangjeli ne konferencën për shtyp mbajtur nga klubi korçar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga