Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Mauro Icardi feston sot ditëlindjen, surpriza e ëmbël nga bashkëshortja dhe fëmijët

Shkruar nga NEWSPORT
Mauro Icardi feston sot ditëlindjen, surpriza e ëmbël nga
Futbollisti i njohur Mauro Icardi feston sot 31-vjetorin e ditëlindjes. Sigurisht për këtë 31 vjetor nuk  mungoi surpriza nga familja e tij. Sulmuesi i Gallatasarait u surprizua nga bashkëshortja dhe fëmijët, të cilët i kishin përgatitur një tortë. Bashkëshortja e tij publikoi në Instagram momentet nga ditëlindja e Icardi, ndërsa nuk munguan as urimet nga ndjëkësit dhe mbështetësit e tij. “Ditëlindje të gëzuar, dashuria e jetës tonë”, ka shkruar bashkëshortja e futbollistit krahas postimit në Instagram.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Wanda Nara (@wanda_nara)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga