Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

LIVE/ Zhbllokohet sfida në "Bernabeu", Benzema tregon "muskujt" (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
LIVE/ Zhbllokohet sfida në "Bernabeu", Benzema tregon

Është duke u luajtur sfida e Ligës së Kampioneve mes Real Madrid dhe Psg. Benzema ka kaluar të tijtë në avantazh, duke shënuar në minutën e 17.

 Me këtë rezultat, Real ndodhet sërish i dyti me dy pikë pas ekpit nga Parisi.

Formacionet:

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Valverde, Casemiro Kroos; Isco; Hazard, Benzema

PSG: Navas; Thiago Silva, Marquinhos, Kimpembe; Meunier, Verratti, Gueye, Bernat; Mbappe, Icardi, Di Maria.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga