Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

LAJMI I FUNDIT/ Ylli botëror "bëhet i gjallë", Ronaldo i qetëson të gjithë

Shkruar nga NEWSPORT

Ylli i futbollit botëror Ronaldo ka reaguar për fansat, menjëherë pas lajmit të frikshëm se ai ishte në gjendje kritike për jetën. Me anë të një postimi në llogarinë e tij në "Tëitter", 41-vjeçari ka falenderuar të gjithë futbolldashësit për prërkrahjen e ngrohtë dhe ei ka njoftuar se nesër do të dalë jashtë spitalit.

"Miq, kam kaluar një gjendje të vështirë në Ibiziz dhe duhej të shkoja në spital, por çdo gjë është në rregull tani. Do të dal jashtë spitalit nesër, kështu që mund të kthehem në shtëpi. Faleminderit për dashurinë dhe mesazhet mbështetëse!" shkruan 41-vjeçari

Braziliani ndodhej në Ibiza ku u diagnostikua me pnemumoni në mushkëri. Ai u shtrua në një spital privat dhe para pak minutash reagoi për herë të parë për gjendjen e tij shëndetësore.

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga