Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Lajmi i fundit/ Flamurtari nis merkaton, klubi tregon strategjinë: Do të ketë surpriza

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Flamurtari nis merkaton, klubi tregon strategjinë: Do

Flamurtari i mbylli këto 2 faza të Superiores në vendin e 7-të me 17 pikë. Presidenti, Sinan Idrizi u shpreh i pakënaqur nga lojtarët e tij dhe tashmë ka nisur të mendojë për merkaton e dimrit.

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare klubi vlonjat bën me dije që drejtuesit po mendojnë për merkaton, megjithatë është vendosur të lëvizet në fshehtësi deri në zyrtarizimin e lojtarëve.

" Ne heshtje dhe pa buje Flamurtari po leviz ne merkato per te plotesuar skudren ne te gjitha repartet. Priten surpriza...", shkruhet në njoftimin e klubit vlonjat.

[gallery columns="1" size="full" ids="70143"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga