Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Lajm i mirë për Rudi Garcian, Amir Rrahmani “shkelmon” dëmtimin dhe është gati për Champions

Shkruar nga NEWSPORT
Lajm i mirë për Rudi Garcian, Amir Rrahmani “shkelmon”

Napoli ka marrë një lajm të mirë para sfidës së parë në Champions, ku do të sfidojnë Bragan. Amir Rrahmani ka “shkelmuar” dëmtimin që mori javët e fundit dhe tashmë do të jetë një “armë” plus për Rudi Garcian.

Lajmin e ka bërë të ditur “Corriere dello Sport”. Mbrojtësi tashmë ka nisur stërvitjen me pjesën tjetër të grupit dhe është nën urdhrat e Garcias.

Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës është një pikë kyçe në formacionin e kampionëve të Serie A dhe rikthimi i tij sigurisht ofron garanci dhe siguri  në repartin e prapavijës. Kujtojmë se Napoli udhëton në transfertë për të sfiduar Bragan, me sfidën që do të luhet ditën e nesërme duke nisur që nga ora 21:00.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga