Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Jo vetëm “Këpucën e Artë” dhe titullin kampion, e dashura i thotë “PO” Myrto UZUNIT (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
Jo vetëm “Këpucën e Artë” dhe titullin kampion,
Myrto Uzuni ka përjetuar mbrëmjen e djeshme një natë “ëndrrash”. Shënoi gol spektakolar në ndeshjen që i dhuroi Granadas edhe titullin kampion në La Liga 2, ndërsa fitoi edhe çmimin individual të “Këpucës së Artë”, pasi shkoi në kuotnë e 23 realizimeve sezonale. Por jo vetëm kaq, sulmuesi i kombëtares mori edhe një “POO” nga e dashura e tij. Pasi mbaroi ndeshja Uzuni menjëherë i propozoi të dashurës së tij, me këtë të fundit që nuk hezitoi aspak t’i thoshte “PO” propozimit të beratasit. Në këtë mënyrë Uzuni mbyll një natë të paharrueshme në Spanjë, ndërsa pritet të jetë më i motivuar se kurrë me fanelën e kombëtares për dy sfidat me Moldavinë dhe Ishujt Faroe.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga