Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Nga Kroacia në Izrael, dy sulmuesit nga Fieri rigjejnë njëri-tjetrin

Shkruar nga NEWSPORT

Odise Roshi dhe Andi Ribaj janë dy futbollistë nga Fieri që kanë shumë miqësi me njëri-tjetrin. Edhe pse karriera futbollsitike i ka mbajtur larg njëri-tjetrit, sa herë kanë mundësi ata takohen për të kaluar pak kohë bashkë. Odise Roshi ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram ku është së bashku me Ribajn duke kaluar një mbrëmje në një bar nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

roshi

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga