Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Ironia në rrjetet sociale

Shkruar nga NEWSPORT

Nuk kishin si të mungonin edhe ironitë në rrjetet sociale, pas supersfidës Shqipëri-Zvicër. I pari që ka postuar dhe ironizuar është Ermal Mamaqi, i cili ironizon vëllezërit “Xhaka” dhe vazhdon më tej me një foto ku Ergys Kaçe mundohet të ndalojë Behramin në një mënyrë të “veçantë”. Fotoja tjetër krahason shqiptarët me të parët tanë, ilirët.13319762_492177427573822_5471107039383859790_n 13413164_1716062078682328_1683890202849288515_n

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga