Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

“I papunë” që prej janarit, Rey MANAJ shijon pushimet në Ferrarin 300 mijë eurosh (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
“I papunë” që prej janarit, Rey MANAJ shijon pushimet

Rey Manaj që prej janarit të këtij viti është pa ekip teksa shkëputi kontratën me Watford në Angli. Për të kishte interesim nga disa klube spanjolle dhe italiane por lojtari i Kombëtares nuk preferoi asnjë nga ofertat dhe ka vendosur të presë deri në verë për të bërë zgjedhjen e duhur.

Gjatë këtyre muajve, sulmuesi ka jetuar mes Anglisë dhe Italisë ndërsa po stërvitet individualisht për të ruajtur formën e duhur atletike. Nëpërmjet një video në “Insta-Story” sulmuesi i kombëtares ëhstë parë duke shëtitur me një Ferrari F12 Berlinetta, i cili kushton plot 300 mijë euro.

Siç duket Manaj ka vendosur të shijojë më së miri pushimet e tij derisa të marrë ndonjë ofertë për t’u rikthyer sërish në fushën e lojës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga