Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

VIDEO/ Mori vëmendjen në Champions, zbulohet kush është bukuroshja shqiptare në stadiumin “Allianz Arena”

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Mori vëmendjen në Champions, zbulohet kush është
Azra

Në stadiumin “Allianz Arena” mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja mes Bayer Mynich dhe Real Madrid. Ndeshje kjo që përfundoi me rezultatin 2-2 dhe ishte e vlefshme për gjysmëfinalen e Champions League. 

Mirëpo përpos lojës së bukur, ajo që tërhoqi mendjen në stadiumin “Allianz Arena” ishte flamuri shqiptar që e mbante një bukuroshe shqiptare. Ishte kamera që i fokusoi dy herë gjatë pjesës së parë.

E teksa bukuroshja shqiptare ka bërë xhiron e rrjeteve, ne kemi mësuar dhe emrin për ju. Ajo quhet Azra dhe ka lindur në Maqedoni dhe është me origjinë shqiptare, ndërkohë vazhdon studimet në Gjermani. Në stadium ajo shoqërohej nga i fejuari dhe një mike e saj.

Momenti kur kamera fokuson Azran

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga