Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

VIDEO/ "Je modeli i gruas që ul kokën", Çiljeta i kthehet Robert Aliajt: Kam Alban Hoxhën dhe dy çunat në shtëpi

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ "Je modeli i gruas që ul kokën", Çiljeta i
 

Një debat i fortë është zhvilluar së fundmi te “Ferma Vip”. Çiljeta Xhilaga është “përplasur” verbalisht me konkurrentin tjetër të fermës, Robert Aliajn. Ka qenë ky i fundit i cili i është drejtuar këngëtares duke i thënë që nuk i pëlqen që është e gatshme t’i tolerojë të gjithë dhe të bëjë vetë punët e fermës. Më tej ai i tha që ajo është modeli i një gruaje që “ul kokën”.

Ndërkohë, Çiljeta iu kthye duke i thënë se ka tre çuna në shtëpi, partnerin e saj Alban Hoxhën dhe dy fëmijët të cilët i mban në pëllëmbë të dorës.

Pjesë nga debati:

Çiljeta: Po janë vërtet ndjenjat që kemi për njëri-tjetrin këtu brenda, e kemi të gjithë xhan njëri-tjetrin. Pavarësisht të metave që mund të kemi të gjithë.    

Roberti:Po ti kesh, unë nuk kam të drejtë të futem te ndjenjat e tua dhe respekti që ke ti.

Roberti: Unë thashë modelin tënd të një gruaje që e ul kokën dhe thotë unë do i bëj të gjitha unë nuk kam ndonjë estim. 

Çiljeta: Unë jam mësuar që kam tre çuna në shtëpi dhe që i mbaj të tre në pëllëmbë të dorës, dy çunat e vegjël dhe burrin tim.Dhe besoj është detyra ime ti laj të gatuaj, ti gatuaj dhe të mbaj shtëpinë pastër. Faleminderit dhe Albanit që mund të më ndihmojë herë pas here.

© Credits https://www.vizionplus.tv/

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga