Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

U ndanë pasi u bënë prindër, Ajseli bën Eros Grezdën “të pendohet”

Shkruar nga NEWSPORT
U ndanë pasi u bënë prindër, Ajseli bën Eros
Eros Grezda dhe Ajsel

Një nga ndarjet më të bujshme ka qenë ajo e Eros Grezdës dhe Ajsel Abazit. Pak kohë pas martesës së tyre në fshehtësi, dyshja kanë vendosur që të vazhdojnë të ndarë rrugët e tyre të jetës.

Ishte vetë Ajsel ajo e cila pohoi lajmin se mes saj dhe Erosit ka përfunduar gjithçka dhe ai që i lidh tani është vetëm djali i tyre, Kian.

E teksa Erosi vijon punën e tij në Kroaci, pasi është rikthyer pranë NK Rudes, ish-bashkëshortja “çmend”  rrjetin me foto të nxehta.

Së fundmi bukuroshja Ajsel ka postuar në “Instagram”  një foto të shkrepur shumë kohë më parë ku shihet me bikini. Një mënyrë kjo për t’i përcjellë dhe mesazh Erosit se çfarë ka humbur!

U ndanë pasi u bënë prindër, Ajseli bën Eros
Ajsel

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga