Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

“Sikur rri në frigorifer”, Hygerta Sako një “bombë” e vërtetë, “çmend” ndjekësit me fotot me bikini

Shkruar nga NEWSPORT
“Sikur rri në frigorifer”, Hygerta Sako një
Hygerta Sako

Vitet kalojnë por Hygerta Sako ngelet po e njëjta, e freskët dhe mjaft seksi. Moderatorja e njohur e sportit ka tërhequr sërish vëmendje dhe ka bërë që edhe njëherë sytë e pushuesve por edhe të mijëra ndjekësve në “Instagram” të kthehen nga ajo.

Hygerta ka postuar disa foto me bikini ku vihet trupi në super formë.

“Sikur rri në frigorifer”, Hygerta Sako një
 

“Ty të ka ngel ora sikur rri në friogriger”, ky është dhe një ndër komentet më epike që një prej ndjekësve i kishte lënë moderatores në fotot e postuara.

“Sikur rri në frigorifer”, Hygerta Sako një
 

Epo na lejoni që ndajmë po të njëjtin mendim me ndjekësin dhe vlen të theksojmë dhe njëherë atë që kemi parashtruar në fillim ,që vitet për Hygertën janë thjesht numra!

“Sikur rri në frigorifer”, Hygerta Sako një
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga