Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Pasi mori vëmendjen në Champions League, bukuroshja shqiptare “pushton” dhe Instagramin

Shkruar nga NEWSPORT
Pasi mori vëmendjen në Champions League, bukuroshja shqiptare
Azra Jashari

Azra Jashari  mori vëmendjen në ndeshjen Bayer Mynich dhe Real Madrid. Ndeshja u mbajt më 30 Prill në stadiumin “Allianz Arena” dhe përfundoi me rezultatin 2-2 dhe ishte e vlefshme për gjysmëfinalen e Champions League.

Azra Jashari ishte bukuroshja shqiptare që tërhoqi vëmendjen në stadium, teksa mbante flamurin shqiptar. Momenti kur e reja shfqej me flamurin shqiptar dhe duke bërë zemrën me duar, bëri xhiron e rrjeteve sociale.

Por duket se vajza nuk ka marrë vetëm vëmendjen e ndeshjes, por duket se tashmë ka “pushtuar” edhe Instagramin.

Para se të shfaqej momenti nga stadiumi Azra kishte vetëm 400 followers në Instagram, ndërsa pas ndeshjes në vetëm 3 ditë ajo ka rritur në 39.9 mijë në Instagram.

Epo duket se vajtja e bukuroshes në stadium i ka vlejtur më shumë nga çfarë mund ta mendonte.

Pasi mori vëmendjen në Champions League, bukuroshja shqiptare
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga